HAKKIMIZDA


Lojistik Network, tüm lojistik çevresini bir araya getiren bir platformdur. Lojistik Sektörüne Hizmet Üreten Yurtiçi ve Uluslararası Şirketler, Gümrük Müşavirlik Şirketleri, Antrepo İşletmeleri, Liman İşletmeleri, Eğitim ve Danışmanlık Şirketleri, Kurye Şirketleri, Akademisyenler, Öğrenciler ve Kamu Personeli kısacası lojistik sektörünü çevreleyen tüm kişi ve kurumların bir arada olabildiği bir network alanıdır.

Lojistik Network bir network alanı olmanın yanısıra, sektörüne hizmet üreten tüm şirketlerin hizmetlerini pazarlayabildiği dış ticaret erbabının sektöre özgü hizmetler satın alabildiği yada serbest rekabet koşullarına göre fiyat avantajı yaratacak teklifler talep edebildiği bir pazar yeridir.

Lojistik Network, lojistik sektörüne güç katan lojistik sektörü çalışanlarının, akademisyenlerin ve öğrencilerin sosyal paylaşımlar yapabildiği, sosyal medya alışkanlıklarına uygun etkileşimlerde bulunabildiği bir sosyal medyadır.

Lojistik Network, iş ve personel bulma konusunda sektöre uygun olarak düzenlenmiş bir isan kaynakları portalıdır.

Lojistik Network, çevreye duyarlı, milli ekonomiye faydalı ve şehir trafiği problemlerinin çözüm olarak geliştirilmiş bir projedir.LOJİSTİK İŞ ÇEVRESİNİN BULUŞMA NOKTASI

ÜYE GİRİŞ YAP
veya
HIZLI MENÜ
SEKTÖRLER